635nm 5W Fibre makonnen Dyòd lazè
Karakteristik:
-
Li bay yon gwo bout bwa pwòp e inifòm atravè yon fib optik estanda (tipikman 200μm-400μm nwayo, NA 0.22), sa ki pèmèt fleksibilite nan entegrasyon sistèm ak livrezon aleka.
-
Sipòte CW, TTL, oswa modulation analòg pou kontwòl fleksib nan konfigirasyon divès kalite.
-
Bay pwodiksyon ki estab, gwo -pou aplikasyon ki mande nan domèn medikal, syantifik ak endistriyèl.
Aplikasyon:
- Medikal ak terapetik
- Rechèch syantifik
- Endistriyèl

Fèy dat
Atik Tèb: FC635DL5
Non atik: 635nm 5W Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 635nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 5W |
| Mòd travay | CW |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Longè fib | 2M |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 1.3A |
| Papòt Kouran Lth | 0.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 18V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 degre |
Konsepsyon:

Nou kontan prezante lazè dyòd 635nm 5W fib makonnen nou an, ki fèt pou aplikasyon ki egzije segondè vizibilite, presizyon, ak fyab. Konpare ak lazè tradisyonèl 650nm, solisyon 635nm nou an bay pi klere pwodiksyon ak pi bon pénétration byolojik, sa ki fè li ideyal pou yon pakèt itilizasyon medikal, syantifik ak endistriyèl.
Aplikasyon ideyal:
Terapi fotodinamik (PDT), LLLT, ak tretman dèrmatolojik
Eksitasyon fliyoresan ak rechèch byomedikal
Aliyman optik, pwezante, ak vizyon machin
Si w ap travay sou yon pwojè kote limyè lazè wouj wo-pèfòmans esansyèl, nou ta kontan bay plis detay teknik, echantiyon, oswa yon sitasyon.
Ap tann pou w tande panse w oswa bezwen aplikasyon w.
Baj popilè: 635nm 5w fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin











