
5W 785nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Karakteristik:
- Konsepsyon solid pou operasyon nan anviwònman difisil
- Senplifye, efikas sistèm optik
- Si ou vle bati-an termistor
- Ti gwosè ak pwa limyè
- 5W 785nm
Aplikasyon:
- Lazè iltravyolèt
- Sistèm enprime lazè
- Sistèm kominikasyon fib optik
- Jwenn direksyon ak enstriksyon
- Brandnew bay 5W 785nm Fibre makonnen dyod lazè.
- Pwodui sa a te sibi tès pèfòmans foto-elektrik strik ak tès anviwònman an, ak pouvwa pwodiksyon ki estab ak bon kalite gwo bout bwa, ki ka konplètman satisfè bezwen yo nan medikal, pwosesis presizyon ak lòt endistri yo.
- Ka Customize pwodwi ak diferan pouvwa ak longèdonn diferan selon kondisyon kliyan yo.
Atik Tèb: FC785DL5
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 785nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 5W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Fibre Ouverture Komèsyal | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl Lop | 3A |
| Papòt Kouran Lth | 1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 6V |
| Tèmik | |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.3nm/ degre |
Desen:

Yon kalite dyod lazè kote limyè ki te pwodwi pa dyod la makonnen nan yon fib optik. Sa a pèmèt pwodiksyon an dwe delivre dirèkteman nan zòn travay la kote li nesesè, kòm opoze a pwodiksyon espas lib (transmèt atravè lè louvri oswa yon vakyòm). Limyè ki sòti nan fib la gen yon pwofil entansite sikilè ak lis ak yon bon jan kalite gwo bout bwa simetrik, ki souvan trè pratik.

Aprann plis enfòmasyon sou fib-kouplè dyod lazè:
- Pwofil limyè kontwole:
Youn nan avantaj prensipal yo nan lazè fib-makonnen se kontwòl pwofil la limyè. Limyè pwodiksyon an se sikilè, lis, ak bon jan kalite gwo bout bwa ki konsistan. Sa fè li pi fasil pou manevwe, espesyalman nan aplikasyon kote yo mande presizyon. Ka gwo bout bwa a dwe jisteman konsantre nan yon ti zòn, sa ki lakòz gwo presizyon ak kontwòl nan travay tankou koupe ak engraving.
- Fleksibilite sistèm:
Si yon dyòd lazè echwe, li ka ranplase san yo pa afekte kalibrasyon an nan tout sistèm nan. Itilizasyon fib optik pèmèt tou livrezon aleka nan lazè a, sa vle di ke dyod lazè a ka mete lwen pwen aplikasyon an.
- Entegrasyon ak eleman fib optik:
Lazè fib-makonnen ka byen fasil entegre ak lòt konpozan fib. Sa fè yo yon opsyon versatile pou anpil aplikasyon.
Jesyon tèmik:
Fib la ede gaye chalè a ki te pwodwi pa dyod lazè a, kidonk diminye bezwen an pou sistèm refwadisman vaste.
- Sekirite:
Itilizasyon fib optik nan lazè sa yo tou ogmante faktè sekirite a. Se lazè a fèmen nan fib la, diminye risk pou yo ekspoze aksidan nan radyasyon lazè danjere.
Baj popilè: 5w 785nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










