Dekri teren
2W 1300nm Espas gratis Lazè Dyòd
Modil FS1300DL2 a se yon dyòd lazè avanse ki gen gwo pouvwa k ap opere nan yon longèdonn 1300nm, ak metikulezman anvlòp nan yon pake transparan Chalè Chalè (HHL). Aparèy sofistike sa a ekipe ak yon fotodyod entegre, tèmistè, ak Thermoelectric Cooler (TEC) pou asire règleman tanperati metikuleu.
Karakteristik kle
Longèdonn: 1300 nm ± 10 nm
2 W CW Optical Sorti pouvwa
Entèn Photodiode
Entegre Thermistor ak TEC
Pake HHL, ak fenèt

Fèy dat
Nimewo Atik:FS1300DL2
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1300nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 2W |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | <6A |
| Papòt Kouran Lth | <0.65A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.2V |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 25 degre |
| Tanperati Depo. | -40~80 degre |
Desen:

Baj popilè: 2w 1300nm espas gratis lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










