5W 808nm 810nm Fibre makonnen lazè Dyòd

Deskripsyon Product
5W 808nm 810nm Fibre makonnen lazè dyod yo reyalize lè yo transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip dyod lazè a nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk espesyal mikwo optik.
808nm fib-lazè makonnen yo lajman itilize nan anpil domèn, tankou tretman medikal, fabrikasyon endistriyèl, rechèch syantifik, elatriye.
Nan domèn medikal la, 808nm fib -lazè makonnen ka antre byen fon nan tisi po a epi efektivman detwi pigman sib la oswa folikulèr cheve yo, pandan y ap diminye domaj nan tisi nòmal ki antoure yo pou reyalize tretman egzak. Anplis de sa, li itilize tou pou touye selil timè yo epi redwi domaj nan selil nòmal yo. Nan domèn rechèch syantifik, 808nm fib -lazè makonnen bay sous limyè lazè pite ki wo, amelyore presizyon ak presizyon analiz espèk, epi sipòte travay rechèch nan domèn fizik pwopòsyon ak kominikasyon optik
Desen:
![product-1-1 GX((`DWTD7]})$GC`5Y9G2Y](/Content/upload/201998745/201908071411142675482.png)
Fèy done:
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808±5nm |
| Sortie pouvwa | 5W |
| Mòd travay | CW |
| Lajè spectral FWHM | 5nm |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Longè fib | 1m |
| Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905/FC/ST |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 3A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 6V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
Baj popilè: 5w 808nm 810nm fibre makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










