Dekri teren
3W Fibre makonnen lazè Dyòd
Detay rapid:
lazè chip soti nan Jenoptik Almay
substra / koki soti nan Tecnisco Japon
fib soti nan Nufern Almay
200um/0.22NA/1m/SMA905
![]() | ![]() |
| Spesifikasyon: | |
| Pouvwa Sòti | 3W |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Lajè spectral | 5nm |
| Papòt aktyèl | 0.7A |
| Fonksyone aktyèl | 4A |
| Fonksyone Voltage | 1.7V |
| Konvansyon Efikasite | 45% |
| Wavelength Shift vs Tanperati | ~0.3nm/℃ |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 ° C (ki pa kondanse) |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55°C |
| Fib Bend Reyon | & gt;60mm |
| Dyamèt Nwayo | 200um |
| Ouverture nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905 |
Pwosedi lòd:
1. Kontakte nou pou plis detay pa imel
2. Nou voye PI ba ou pou peman, tèm peman se T/T oswa Western Union
3. Yon fwa peman fin fè, nou pral fè aranjman pou pwodiksyon an
4. Tan livrezon se 1-4 semèn depann sou diferan kte lòd ak demann.
5. Apre livrezon, nou pral voye ba ou DHL UPS FedEx TNT swiv pa gen okenn.
Sètifikasyon:
Kontakte nou:
Baj popilè: 3w fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin












