180W 793nm fib makonnen lazè dyòd
Segondè klète yon sèl-emeteur ki baze sou, fib-makonnen dyòd lazè modil ponp ki delivre 180W pouvwa pwodiksyon nan yon nwayo fib 200μm nan yon longèdonn nan 793nm, ak yon Ouverture nimerik nan 0.22.
The small footprint and low height design is offered in a simplified and robust package. The output power is attained by optically combining into the delivery fiber the output of electrically series connected single emitters. At 180W output power, the device features a maximum operating current of 15.0A with >40% efikasite . Epitou, gwo tanperati operasyon nan 35 degre Sèlsiyis se realizabl, sa ki pèmèt pou mwens dedye kapasite refwadisman oswa operasyon nan yon anviwònman piman bouk .
Single-emeteur, fib-makonnen dyòd lazè modil la ponp lan se apwopriye pou ponpe thulium-doped (TM 3+) lazer fib pou aplikasyon pou je-ki an sekirite .

Fèy espèk
Atik Non .: FC793DL180
| Optik | Valè tipik |
| Sant longèdonn | 793nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Pouvwa pwodiksyon | 180W |
| Fib | |
| Dyamèt nwayo fib | 200um |
| Fib nimerik Ouverture | 0.22NA |
| Fib longè | 1.5m |
| Connector fib | SMA905 |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl IOP | 15A |
| Papòt aktyèl ith | 2A |
| Operating vòltaj VOP | 45V |
| Tèmik | |
| Operating Temp . | 15 ~ 35 degre |
| Depo tanperati . | -30-80 degre |
| Vag tanperati . koyefisyan | ~ 0.3nm/ degre |
Gwosè desen

Baj popilè: 180W 793NM Fib makonnen Swèd lazè dyòd, Konpayi fabrikasyon Lachin, faktori, Wholesale, te fè nan Lachin










