Dekri teren
100W 976nm Single Bar Dyòd Lazè
Detay rapid:
Gwosè estanda
AuSn lyezon teknoloji
Ba souri, pouvwa pwodiksyon ki estab
gwo pouvwa, efikasite segondè
long lavi, ak segondè konpatibilite
Ekselan karakteristik gwo bout bwa
Lajman aplike nan etalaj lazè ak pil
Fèy done
Atik Tèb: WC976SB100
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 100W |
| Lajè spectral FWHM | Mwens pase oswa egal a 3nm |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 28Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 8deg |
| Efikasite pant | Pi gran pase oswa egal a 1.15W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | Mwens pase oswa egal a 120A |
| Papòt aktyèl Ith | Mwens pase oswa egal a 22A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 2.2V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | Pi gran pase oswa egal a 55% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 22 ~ 28 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~0.28nm/ degre |
Desen pakè
![product-1-1 H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)
FAQ:
Èske ou ka bay sipò teknoloji?
Wi, nou gen yon ekip pwofesyonèl teknoloji sipòte pou sèvis alè ou.
Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
Wi, tout pwodwi yo te teste anvan anbake soti.
Sipò teknik dire tout lavi. 2 ane garanti.
Baj popilè: 100w 976nm sèl bar Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










