Dekri teren
Top vann 40W 976nm CS Conduction Cooled Dyòd Lazè
Karakteristik kle:
- Pi wo pwodiksyon pouvwa: 40W
- Sant Longèdonn: 976nm
- tolerans longèdonn: ± 5nm
- Mòd travay: CW
- Gwosè Emiter: 13mm
- Nimewo emetè: 38
Aplikasyon:
- Endistri
- Machin Bote
- Enpresyon
- Rechèch syantifik
- Avèk yon longèdonn sant 976nm ak yon tolerans longèdonn ± 5nm, li asire pèfòmans egzak.
- Li opere nan mòd CW ak yon gwosè emeteur 13 mm ak 38 emetè pou fyab.


Atik Tèb: CC976SB40
Non atik: Top vann 40W 976nm CS Conduction Cooled Dyòd Lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Sortie pouvwa | 40W |
| Kantite Bar | 1 |
| Mòd travay | CW |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Gwosè Emetè | 13mm |
| Kantite Emetè | 38 |
| FWHM | 16/39Deg |
| Mòd polarizasyon | TM |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl Lop | Mwens pase oswa egal a 23A |
| Papòt Kouran Lth | Mwens pase oswa egal a 3A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 0.9V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | Pi gran pase oswa egal a 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 15-30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn |
0.3nm/ degre |
|
|
Baj popilè: Top vann 40W 976nm CS Conduction Cooled Dyòd Lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










