Dekri teren
Micro Channel 50W 808nm Single Bar Dyòd Lazè
Mikwo-chanèl koule chalè
Echanjeur chalè lè l sèvi avèk koule likid nan mikwochanèl (tipikman <1 mm)
Kondisyon pou refwadisman yon gwo pouvwa Diode Lazè Bar
fyab: plizyè 10k èdtan
ba estrès mekanik sou chip
manifaktire
pri ki ba
ti anprint ak bati wotè
gwo kapasite refwadisman
Mikwo-chanèl Cooler
totalman AuSn soude
CTE matche pedestal
kwiv: pri ki ba & manifakti
empilable, bati wotè=3 mm
ti souri (deformation liy emetè) ∼ 0.7 µm
rezistans tèmik ∼ 0.3 K/W

Fèy done
Atik Tèb: MC808DB50
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm (± 3nm si ou vle) |
| Mòd travay | CW |
| Sortie pouvwa | 50W |
| Kantite ba | 1 |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 40 degre |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 10 degre |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 50A |
| Papòt aktyèl Ith | 8A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.8V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Refwadisman | Dlo deyonize |
| Pousantaj koule/Bar | 0.3L/min |
| Max Presyon Inlet | 350-500kPa |
| Tanperati dlo (pa gen kondansasyon) | 23-27 degre |
| Patikil Dlo Filtre | <20um |
Desen gwosè

Baj popilè: mikwo chanèl 50w 808nm sèl bar Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










