Dekri teren
10 Bar 600W Lazè Dyòd Modil
Karakteristik:
Sèvi ak-wo kalite Alman Jenoptik ba lazè
Pake fèblan lò, pèfòmans ekselan,
rezistans oksidasyon, rezistans tanperati ki wo
Konsepsyon konplètman sele ki ranpli ak nitwojèn,
gwo konvnab anviwònman an, estabilite segondè
Macro chanèl chalè dissipation, senp refwadisman dlo, kondisyon ki ba bon jan kalite dlo
Itilize pou pifò nan machin pou retire cheve Chinwa reparasyon ak ranplasman, tankou ADSS, Stelle Laser, Syntech, ect.......


Done fèy
Atik No.:WC808VS600
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 60W |
| Kantite ba | 10 |
| Pouvwa Sòti | 600W |
| Lajè batman kè | ≤400ms |
| Sik devwa | ≤40% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ~50A |
| Papòt aktyèl Ith | ~10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ~19V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 20~30℃ |
| Tanperati Depo. | 0-55℃ |
Pake Desen

Baj popilè: 10 bar 600w lazè Dyòd modil Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










