3 longèdonn dyod lazè
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik:
3 diferan longèdonn konbine (755nm+808nm+1064nm) pou tout po
755nm: espesifik efikas pou cheve blond, cheve amann
808nm: longèdonn estanda an lò pou tout kalite cheve
1064nm: espesifik efikas pou po nwa, ate
Gwosè estanda, lajman itilize pou pifò machin pou retire cheve Chinwa
Se ba lazè enpòte soti nan Almay, chalè-koule se soti nan Japon, ak teknoloji aliye ki gen matirite
Sèvis reparasyon:
Si ou gen ladrès debaz asanble, ou ka ba nou yon imaj emisyon devan-bò dyòd lazè a pou konfime kantite ba ki prezan, anplis espesifye longèdonn ak pouvwa ki nesesè yo, Lè sa a, nou pral ofri menm modèl la ba ou.
Si ou pa, ou ka voye tout manch la ba nou, sèvis asanble gratis, ou sèlman bezwen peye pri a nan pil lazè ak anbake.


Spesifikasyon:
Nimewo Atik: WC781VS600
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 755nm, 808nm, 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 60W |
| Kantite ba | 10 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ~50A |
| Papòt aktyèl Ith | ~10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ~19V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo. | 0-55 degre |
Pake Desen

Baj popilè: 3 longèdonn Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










