Dekri teren
10 ba dyod lazè etalaj
Deskripsyon Product
Karakteristik
Etalaj lazè dyod ak yon fenèt pwoteksyon.
Senp refwadisman dlo epi pa gen gwo presyon ak dlo-wo kalite.
808nm yon sèl longèdonn oswa twa longèdonn konbine opsyon
Distribisyon enèji inifòm
Teknoloji inovatè nan Lazè Kolimasyon Teknoloji fè enèji plis konsantre
Sèvi ak konsèy:
Koule dlo aktyèl la atravè lazè a pi gran pase oswa egal a 4.5L/min;
Tèminal la sèvi ak kliyan an pou ranplase filtè a pou 6 mwa pou asire koule dlo a nòmal epi asire ke lazè a travay nan yon tanperati ki an sekirite.


Fèy done
Atik No.:WC781VS600
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 755nm, 808nm, 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 60W |
| Kantite ba | 10 |
| Lajè batman kè | Mwens pase oswa egal a 400ms |
| Sik devwa | Mwens pase oswa egal a 40% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ~50A |
| Papòt aktyèl Ith | ~10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ~19V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
Desen gwosè:

Baj popilè: 10 ba diode lazè etalaj founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










