Dekri teren
600W 808nm dyod lazè bar pou machin KIERS pou retire cheve
Apèsi sou lekòl la:
808nm vètikal pile dyod lazè
Almay lazè ba, segondè fyab ak estabilite
Ti diferans ant ba lazè, segondè birghtness
20 mwa tan garanti
Ou ka itilize pou machin pou retire cheve KIERS KES 144


Fèy Done
Atik No: WC808VS600
Non atik: 808nm Diode Laser Bar KIERS KES 144
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 100W |
| Kantite ba | 6 |
| Lajè batman kè | Mwens pase oswa egal a 400ms |
| Sik devwa | Mwens pase oswa egal a 40% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ~100A |
| Papòt aktyèl Ith | ~10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ~12V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
Baj popilè: 808nm Dyòd lazè bar kiers kes 144 Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










