Dekri teren
600mW 785nm Fib koup laze
Karakteristik:
Waveleng-Estabilize
600mW pouvwa pwodiksyon
785nm longe
105μm dyamet nwayo fib
Bandwidth etwat<>
0.22N.A.
Aplikasyon:
Laze Raman
Espektwoskopi
Sansasyon
Medikal
Milite

Spec fey:
Atik Pa gen .: FC785DL600
Spec fey:
Atik Pa gen .: FC785DL600
| optik | Vale tipik |
| Sant Waveleng λ | 785nm |
| Tolerans vag | ±0.5nm |
| Pwodiksyon pouvwa | 600mW |
| Spectral Laje FWHM | 0.1nm |
| Pant Efikasite | 0.98W / A |
| Elektrik | |
| Opere kouran iop | 0.92A |
| Papot Ith aktyel | 0.31A |
| Opere voltaj Vop | 1.82V |
| PD | <> |
| Temise kΩ/β(25°C) | 10±5%/3450 |
| TEC Travay aktyel / Voltaj | 2.5A /6.3V |
| Fib | |
| Fib bend Reyon | >40mm |
| Fib Nwayo Dyamet | 105um |
| Fib nimerik Ouveti | 0.22NA |
| Longe fib | 1m |
| Fib Connector | SMA905 oswa FC / PC |
| Temik | |
| Tanperati opere | 15 ~ 35 ° C |
| Tanperati depo | -20-50 ° C |
| Tanperati ond tanperati koyefisyan | ~ 0.01nm / ° C |
Desen

Baj popilè: 600mw 785nm fib koup laze founise laze, manifaktire Lachin, faktori, wholesale, te fe nan lachin










