Superluminescent 15mW 1550nm LD Single Mode Fibre makonnen
Karakteristik:
- Dyòd pake: Papiyon pake
- 3dB: 35nm
- Fib: mòd sèl
- Fibre Connector: FC/APC
- TEC/Thermistor: Disponib
Aplikasyon:
- Eksperyans syantifik
- Tès elektwonik
- Egzanp paramèt tès yo
- Faktori elektwonik

Nimewo atik:FC1550SM15
Non atik: 1550nm 15mW Fibre makonnen Superluminescent Dyòd Laseer
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1550nm% c2�20nm |
| Sortie pouvwa | 15mW (CW) |
| 3dB Pleasant | 35nm |
| Modulation spectre | {0}.2dB |
| Distenksyon | 20dB |
| Fib | |
| Fib | Yon sèl Mòd |
| Longè fib | >1m |
| Fib Connector | FC/APC |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 350mA |
| Papòt Kouran Lth | 75mA |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| TEC | Disponib |
| Tèmis | Disponib |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -40~80 degre |
Gwosè:


15mW 1550nm LD Single Mode Fibre makonnen se lazè ki emèt nan enfrawouj kout ond oswa tou pre ranje enfrawouj. 15mW 1550nm LD Single Mode Fibre makonnen yo gwoupe alantou yon longèdonn santral (1550nm).
15mW 1550nm LD Single Mode Fibre makonnen distribiye fidbak (DFB) fib-makonnen dyod lazè gen yon pouvwa pwodiksyon ki rive jiska 15mW (CW). Anplis de sa, 15mW 1550nm LD Single Mode Fibre makonnen karakteristik pwodiksyon bri ki ba ak fyab alontèm. Modil pigtailed lazè sa yo tou vini ak polarizasyon kenbe fib.
Yon fib makonnen dyod lazè sèl-mòd lazè se yon lazè ki emèt limyè nan yon sèl, ki byen defini mòd oswa modèl. Fib makonnen mòd lazè Dyòd sa a ka swa yon sèl mòd espasyal, sa vle di limyè a emèt nan yon sèl, gwo bout bwa etwat ak yon pwofil entansite transverse byen defini, oswa yon sèl mòd longitudinal, sa vle di limyè a emèt nan yon sèl, byen. -defini frekans ak minim gaye spectral. Akòz pite espèk segondè yo ak estabilite, lazè sèl-mòd yo itilize nan divès aplikasyon, tankou telekominikasyon, spèktroskopi, ak metroloji presizyon.

Baj popilè: superluminescent 15mw 1550nm ld sm fib makonnen Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin














