808nm gwo pouvwa fibre makonnen Dyòd lazè
Apèsi sou pwodwi:
Pou modèl FC808DL150, 808nm longèdonn fib kouti dyòd lazè, plizyè emeteur yo separe ak optik makonnen ansanm nan yon fib multimode. Se konsa, pouvwa pwodiksyon an ka jiska 150 watt ak nwayo a fib ka kenbe ti a 200µm, 400um se tou opsyonèl. Ouverture nimerik nan modèl sa a se NA0.22, ak plis pase 95% nan pouvwa pwodiksyon an konsantre nan seri a nan NA0.18. Konpatib ak gwo pouvwa SMA905 Connector oswa fen fè.
Karakteristik kle:
Segondè pouvwa, gwo enèji ak estabilite segondè
Apwopriye pou fib lazè, anplifikatè fib ak dirèk semi-conducteurs lazè ponp sous.
Lajman itilize nan pwosesis materyèl, tretman medikal, rechèch syantifik ak lòt jaden.

Atik Tèb: FC808DL150
Non atik: 808nm milti-emetè fib lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Pouvwa Sòti | 150W |
| Spectral Lajè FWHM | 4.5nm |
| Efikasite pant | 15W/A |
| Fib | |
| Fib Bend Reyon | & gt;60mm |
| Nwayo Fib | 200um |
| Longè fib | 1.5m |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 11A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.0A |
| Fonksyone Voltage Vop | 33.5V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~35℃ |
| Tanperati Depo | -20~70℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~0.3nm/℃ |
Desen pakè:
![CGT9X{1MQDL0FT]%`%]BIZ6](/Content/uploads/202098745/202002191443572123853.png)
Anba a montre koub LIV tipik pwodwi a. Kwasans pouvwa a nan modil la se lineyè, ki se pratik pou kliyan yo ajiste ak kontwole pandan pwosesis aplikasyon an.
Lazè dyòd fib makonnen nou an rasanble tout emetè yo an paralèl. Se konsa, nivo vòltaj la pa chanje, men nivo aktyèl la ka fasilman rive nan 9 oswa 10 A.

Baj popilè: gwo pouvwa fibre makonnen Dyòd lasers ke founisè, fabricants Lachin, faktori, an gwo, te fè nan peyi Lachin










