800W 976nm gwo pouvwa fibre makonnen Dyòd lazè
800W 976nm High Power Fibre Kouple Dyòd Lazè, konbinezon siperyè pouvwa pwodiksyon segondè ak klète te sipòte pa tès fyab vaste atravè yon pakèt tanperati opere, kouran kondwi ak tès pou tout lavi.
Karakteristik kle:
Jiska 800W CW pwodiksyon pouvwa
976nm estanda longèdonn
220µm nwayo dyamèt MM fib
0.22 Ouvèti nimerik
Trè efikas
Trè ki estab
Kalite gwo bout bwa siperyè
Long lavi dyod
Ekstrèm klète
Plizyè sèl lazè dyòd ki baze sou emeteur
Segondè fyab
1040 - 1200 pwoteksyon fidbak
Spesifikasyon:
Atik No. FC976DL800
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976±10nm |
| Sortie pouvwa | 800W |
| Lajè spectral FWHM | 6nm |
| Efikasite pant | 18W/A |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >65mm |
| Dyamèt Nwayo Fib | 220um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare Fen |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 25-28A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 62~64V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 43 pousan |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo | -20-55 degre |
| Koyefisyan Tanperati | ~0.35nm/ degre |
Pake Desen
Baj popilè: 800w 976nm gwo pouvwa fibre makonnen Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










