Dekri teren
Doub longèdonn Fibre makonnen dyod lazè
Detay rapid
& gt;Diode lazè chip soti nan Almay
& gt;Koki lazè ak substra soti nan Japon
& gt; tout lavi: plis pase 10000 èdtan
& gt; Doub longèdonn: 808nm 976nm
& gt; Adaptè fib estanda oswa fib fè

| Spesifikasyon: | |
| 808nm gwo bout bwa | |
| Pouvwa Sòti | 9W |
| Longèdonn Sant | 808nm ± 5nm |
| Spectral Lajè FWHM | 5nm |
| Fonksyone aktyèl Iop | 9A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.8A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2.0V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| 976nm gwo bout bwa | |
| Pouvwa Sòti | 12W |
| Longèdonn Sant | 976nm ± 5nm |
| Spectral Lajè FWHM | 5nm |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.9V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Fib | |
| Fib Bend Reyon | & gt;60mm |
| Dyamèt tanpon | 320um |
| Dyamèt Fibre Cladding | 220um |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905 |
| Longè fib | 1M |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55℃ |
| Tanperati Depo | -30-70℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~0.3nm/℃ |
| Tanperati soude plon, 10 Sec max | 250℃ |
Baj popilè: doub longèdonn fib makonnen Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










