15W 980nm Fibre makonnen lazè Dyòd
Nan domèn medikal la, lazè 980nm yo lajman itilize nan operasyon vaskilè, otolaringoloji, ak dekonpresyon disk entèvèrtebral akòz longèdonn inik yo ak pwofondè pénétration. Pi piti koyefisyan gaye yo diminye domaj nan tisi ki antoure pandan operasyon, sa ki fè yo yon sous limyè lazè ideyal. Nan jaden an nan pwosesis endistriyèl, lazè 980nm yo itilize nan koupe, soude, ak perçage pwosesis akòz avantaj yo tankou bon kalite gwo bout bwa, estrikti kontra enfòmèl ant, ak efikasite konvèsyon segondè. Espesyalman nan pwosesis la nan materyèl metal yo, yo ka reyalize efè pwosesis segondè-presizyon ak segondè-efikasite.
Detay rapid:
----1-300W pwodiksyon pouvwa, pou chwa ou
----Lòt longèdonn yo disponib tou
----CO/ST/SMA fib ki disponib
---- pou tout lavi: plis pase 10000 èdtan
---- Lòt demann, pls kontakte nou via Imèl lib.

Desen:

Spesifikasyon:
Atik Tèb: FC980DL15
Non atik: 15W 980nm Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 980nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 15W |
| Lajè spectral FWHM | Mwens pase oswa egal a 7nm |
| >90% pouvwa | 0.15NA |
| Efikasite pant | Pi gran pase oswa egal a 1.8W/A |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | 30mm |
| Dyamèt Nwayo Fib | 105um |
| Dyamèt Fib Cladding | 125um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | CO/ST/SMA |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | Mwens pase oswa egal a 11.5A |
| Papòt aktyèl Ith | Mwens pase oswa egal a 0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 3.7V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | Pi gran pase oswa egal a 47% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.3nm / degre |
FAQ:
Ki tan an plon?
Nòmalman 3-5 jou. Pwodwi Customized bezwen 15 jou travay.
Èske w gen nenpòt limit MOQ?
Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib
Baj popilè: 15W 980nm Fibre makonnen lazè Dyòd Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










