10W 940nm Fibre makonnen lazè Dyòd
10W 940nm Fibre Kouple Lazè Dyòd ogmante yon istwa long nan pakè fib-makonnen, enkòpore yon konsepsyon trè serye nan yon pwodwi komèsyal évolutive. Li se konsepsyon espesyal pou ponp, aplikasyon endistri.

Fèy done:
Atik Tèb: FC940DL10
Non atik: 10W 940nm Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 940±10nm |
| Pouvwa Sòti | 10W |
| Spectral Lajè FWHM | ≤6nm |
| Fib | |
| Longè fib | 1m/2m |
| Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | ST/SMA/CO/Bare |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ≤12A |
| Papòt aktyèl Ith | ≤0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | ≤2.2V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~48% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55℃ |
| Tanperati Depo | -30-70℃ |
Poukisa chwazi nou epi w ap jwenn yon biznis ki estab?
tan nòmal plon trè vit, 1-2 semèn
Kalite garanti: 1 ane
Fòs BrandNew' se nan anplwaye talan, jeni kalite, kontwòl pwosesis, devlopman pwodwi ak fabrikasyon volim.
Konpetans debaz
◆ Dyòd anbalaj ◆ Beam Forming
◆ Tès Fyab ◆ Refwadisman efikas
Pls kontakte nou pou jwenn pi bon pri a!
Baj popilè: 10w 940nm fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










