Dekri teren
850W 915nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Dyòd lazè 915nm ki gen gwo pouvwa sa a jenere yon pwodiksyon optik vag kontinyèl 850 Watt, kanalize atravè yon 220-pigtail fib mikromèt. Sèvi ak teknik kouti sofistike, modil sa yo gen yon eksepsyonèl livrezon pouvwa pwodiksyon 95% nan yon ouvèti nimerik 0.22 (NA). Avèk yon konsepsyon serye milti-yon sèl emetè, modil sa yo kanpe deyò nan efektivman dissipation chalè nan pake a, asire remakab efikasite tèmik pandan tout lavi pwolonje operasyon yo.
Itilizasyon
Syantifik
Lazè ponpe
Lazè soude

Spesifikasyon
Atik No.:FC915DL850
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 915nm% c2�10nm |
| Sortie pouvwa | 850W |
| Mòd travay | CW |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 2200 |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Fib Connector | Bare fen |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 45A |
| Papòt Kouran Lth | 2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 45V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la. | 25 degre |
Dimansyon:
Baj popilè: 850w 915nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










