Dekri teren
10W 915nm Fibre makonnen lazè Dyòd
Deskripsyon
- Pwodwi nou yo teste pou bon jan kalite ak aje anvan yo antre nan mache a.
- Nou peye plis atansyon sou bon jan kalite a nan pwodwi nou yo.
- Kalite pwodwi se faktè prensipal la nan kenbe kliyan yo. Kalite premye se prensip nou toujou ensiste sou.
- Pakè lazè dyòd fib makonnen yo fèt pou pèmèt itilizasyon tèmik jesyon lè-refwadi oswa dlo-refwadi.
- Menm jan ak tout dyod lazè, aparèy la ap laj pi vit kòm tanperati a monte.
- Tanperati anvlòp yo ta dwe kontwole aktivman epi kenbe nan yon fenèt tanperati opere ki an sekirite.
- Enstalasyon yon koule chalè apwopriye pou yon lazè dyod sou yon koule chalè ka anpil pwolonje lavi a nan lazè a.

Karakteristik
- Segondè klète
- Konfòmite RoHS
- Segondè estabilite
- Bon pèfòmans travay

Itilizasyon
- Lazè ekleraj
- Rechèch syantifik
- Montre Divètisman
Paramèt
Nimewo atik:FC915DL10
Non Atik: 10W 915nm Fibre makonnen lazè Dyòd
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 915nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 10W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Longè fib | 1m/0.9mm jakèt |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12A |
| Papòt aktyèl Ith | 1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.3nm/ degre |
Desen detaye
FAQ
K: Ki longèdonn ou bezwen an?
A: Nou gen 450 ~ 1550nm lazè dyod.
K: Ki egzijans pou pouvwa pwodiksyon an?
A: BrandNew ka Customize selon kondisyon ou yo.
Baj popilè: 10w 915nm fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










