80W 1720nm Fibre makonnen lazè Dyòd
Lè li rive soude plastik transparan, presizyon ak fyab yo pa negosyab. Lazè 80W 1720nm Fibre Kouple Dyòd kanpe nan forefront nan inovasyon teknolojik, ofri pouvwa a, longèdonn, ak efikasite ki nesesè yo briye nan anviwònman fabrikasyon mande.
Longèdonn 1720nm adapte pou aplikasyon pou soude plastik transparan, pou asire absòpsyon optimal pou lyezon san pwoblèm, bon jan kalite. Sa a lakòz domaj tèmik minim nan materyèl ki antoure, fè li pafè pou asanble delika. Gen yon enpresyonan pwodiksyon pouvwa 80W, lazè dyod sa a bay ase enèji pou soude rapid ak serye. Ekipe ak konektè fib SMA905, nwayo fib 600um ak ouvèti nimerik 0.22NA

Spesifikasyon
Nimewo Atik:FC1720DL80
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1720nm |
| Tolerans longèdonn | ± 20nm |
| Sortie pouvwa | 80W |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 11A |
| Papòt Kouran Lth | 1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 55V |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 25 degre |
| Tanperati Depo. | -30~70 degre |
Desen:
Baj popilè: 80w 1720nm fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










