Dekri teren
45W 808Nm Detachable Fib makonnen lazè dyòd dyod
Deskripsyon pwodwi
Sa yo fib makonnen 808nm diodes lazè ofri CW pwodiksyon pouvwa jiska 45 wat soti nan yon 200 μm nwayo fib porch . anbalaj la nan aparèy sa yo te devlope asire segondè fyab nan yon konsepsyon tèmik .. Yon fotodòd pou kontwole entegre pou pèmèt itilizatè a kondwi yo nan yon mòd fidbak pouvwa ak yon ba-pouvwa wouj vise / pilòt lazè fasilite lazè an sekirite mete-up ak entegrasyon nan aplikasyon ou .


Patikilarite
808Nm dyòd lazè ki fèt pou lontan pou tout lavi nan pouvwa opere segondè:
Konsepsyon tèmik pake a pèmèt lazer sa yo opere nan tanperati ki wo jiska 70 degre {{1}
Fèy Done
Atik Non: FC808DL 45- D
| Optik | |
| Sant longèdonn | 808Nm ± 5nm |
| Pouvwa pwodiksyon | 45W |
| Fib | |
| Fib na | 0.22NA |
| Fib longè | 1m |
| Connector fib | Sma 905- SMA905 |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl IOP | 10A |
| Papòt aktyèl ith | 2A |
| Operating vòltaj VOP | 12V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati depo | -20 ~ 70 degre |
| Koyefisyan tanperati longèdonn | 0.3nm/ degre |
Desen:

Baj popilè: 45W 808NM Fib Detachable makonnen lazè Dyod Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan Lachin










