Dekri teren
1W 830nm Lazè Dyòd pou CTP Amsky
Karakteristik kle:
Ki baze sou modil lazè sèl dife
Segondè pwodiksyon pouvwa 1W
Segondè estabilite
0.22NA 62.5μm nwayo fib multimode
Soude paralèl 2-Pakè ki sele zepeng
Standard longèdonn santral 830nm
Konfòmite RoHS
Aplikasyon:
Enpresyon òdinatè-a-plakEnpresyon tèmik
Jenerasyon pouvwa aleka
Itilizasyon Medikal
Metroloji
Fèy Done
Atik No: FC830DL1
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 830nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 1W |
| Lajè spectral FWHM | 3.5nm |
| Efikasite pant | Pi gran pase oswa egal a 0.95W/A |
| Fib | |
| Ouverture fib nimerik | 0.14NA |
| Nwayo Fib | 50um |
| Reyon koube | >30mm |
| Fib Connector | ST |
| Longè fib | 60m |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | Mwens pase oswa egal a 1.2A |
| Papòt aktyèl Ith | Mwens pase oswa egal a 0.25A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 1.85V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | Pi gran pase oswa egal a 45 pousan |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.28nm/ degre |
Desen:
Baj popilè: 1w 830nm lazè Dyòd pou ctp amsky Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










