Dekri teren

1470nm 50w Fibre makonnen Dyòd lazè
Karakteristik kle:
- Longèdonn: 1470nm
- Sòti pouvwa: 50W
- Mòd travay: CW
- Segondè fyab
Gran varyete aplikasyon tankou:
Ponpe lazè, pwosesis materyèl, medikal, ak enprime.
Entwodwi inogirasyon lazè semi-kondiktè fib makonnen nou an: klète depaman, efikasite siperyè, lojman sele. Debloke potansyèl aplikasyon w lan ak solisyon avanse nou an.
Spesifikasyon
Nimewo Atik:FC1470CB50
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1470nm |
| Sortie pouvwa | 50W |
| Tolerans longèdonn | ± 20nm |
| Mòd travay | cw |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 400um |
| Ouverture nimerik fib | 0.22NA |
| Longè fib | >1m |
| Konektè fib | SMA905 |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl Lop | 10A |
| Papòt Kouran Lth | 2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |

Baj popilè: 1470nm 50w fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin













