Dekri teren
10W 808nm fib makonnen dyod lazè modil ak 105um pou enprime
Fibre-kouplè dyod lasers itilize espesyal fibre-couplage teknoloji pou fè pwodwi a gwo nan gwosè, segondè nan efikasite, bon nan estabilite, ak siperyè nan bon jan kalite gwo bout bwa. Pwodui sa a sèvi ak teknoloji espesyal mikwo-optik pou konvèti radyasyon asimetri yon chip lazè semi-conducteurs nan yon fib pwodiksyon ak yon ti dyamèt nwayo. Trè popilè aletranje.Karakteristik:
Segondè efikasite kouple105um/0.22NA/SMA905/1m
Longè fib ka CustomizedTi gwosè ak pwa limyè
Seleksyon longèdonn ki disponib
Aplikasyon:
Sistèm kominikasyon fib optik
Fib Lazè Enpresyon sistèm
Enstriman optik
Bio teknoloji

Fèy Done
Atik No: FC808DL10
Non atik: CW 10W Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808±5nm |
| Pouvwa Sòti | 10W |
| Spectral Lajè FWHM | 4nm |
| Mòd travay | CW |
| & gt;90% pouvwa | 0.17NA |
| Efikasite pant | 2.5W/A |
| Fib | |
| Fib Bend Reyon | & gt;60mm |
| Nwayo Fib | 105um |
| Longè fib | 1m |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 4A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 5.5V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~35℃ |
| Tanperati Depo | -30~70℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.3nm/℃ |
Desen:

Baj popilè: cw 10w fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










