
60W 808nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Karakteristik:
- Nwayo fib: 105um
- Fibre connecteur: Bare fen
- Itilizasyon pwodwi a se patikilyèman pwisan oswa fonksyonèl
- Bon jan kalite a an jeneral nan pwodwi a se nan mitan nivo dirijan endistri a
Aplikasyon:
-
Lazè soude: Lazè 808nm gwo pouvwa a ka itilize pou soude metal ak plastik, espesyalman pou aplikasyon pou presizyon.
-
Lazè Marking ak Gravure: Li se itilize pou make oswa grave materyèl divès kalite tankou metal, plastik, seramik, ak vè ak gwo presizyon ak rezistans.
-
Koupe ak perçage: Longèdonn 808nm ka itilize nan koupe lazè ak perçage aplikasyon pou metal ak lòt materyèl. Sistèm fib makonnen pèmèt bon jan kalite gwo bout bwa ak presizyon.
-
Lazè soude: Li se itilize pou soude konpozan elektwonik, kote presizyon ak minimòm domaj tèmik yo enpòtan anpil.
8 0 8nm 60W High Power Fibre Kouple Dyòd Lazè a gen karakteristik kle sa yo: Lazer sa yo gen efikasite segondè kouple, segondè klète, lojman sele, estanda fib kouple pou 105um 0.22NA.
Fèy done:
Atik Tèb: FC808DL60
Non atik: 808nm 60W Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 60W |
| Lajè spectre FWHM | 6nm |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Fibre Ouverture Komèsyal | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare fen |
| Longè fib | 1m |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 8A |
| Papòt Kouran Lth | 1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 23V |
| Tèmik | |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.3nm/ degre |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30~70 degre |
Desen:

Мы реализовали высокоэффективный модуль с волоконной связью, используя одноэмитед одноэмитедродызовали высокоэффективный модуль с волоконной связью 808 нм. Все одиночные излучатели в системе соединены последовательно. Модуль выдает более 600 Вт выходной мощности при токе 5,8 А из 200-микронного оптонолого оптонолоко оптонолок числовой апертурой (NA) 0,22. Эффективность связи модуля превышает 84%. Модуль диодного лазера с волоконной связью удовлетворяет потребности волоконных лазнерок волоконной связью удовлетворяет.
Baj popilè: 60w 808nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin














