30W 808nm Detachable Fibre Lazè Dyòd
Benefis ki genyen nan fib optik detachable pou fib-lazè makonnen yo sitou reflete nan amelyore fleksibilite sistèm, fasilite antretyen ak amelyorasyon, ak diminye depans yo.
Fib -lazè makonnen itilize koneksyon fib optik detachable pou fè sistèm lan pi fleksib ak adaptab a diferan senaryo aplikasyon ak bezwen. Konsepsyon sa a pèmèt itilizatè yo ranplase oswa ajoute nouvo konpozan fib optik jan sa nesesè san yo pa fè gwo -chanjman echèl nan tout sistèm nan, kidonk amelyore adaptabilite ak évolutivité nan sistèm nan.
Avantaj:
Detachable Fibre makonnen lazè Dyòd
Kouple pwodiksyon yon dyod lazè nan yon fib optik fè livrezon limyè pi fasil
Limyè ki sòti nan fib la gen yon pwofil entansite sikilè ak inifòm

Fèy done
Atik Tèb: FC808DL30
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 30W |
| Lajè spectral FWHM | 7nm |
| Efikasite pant | 4.35W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 8A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 8.8V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | >30% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~ 0.3nm / degre |
Desen
![product-1-1 D@3CO660~}2OKE]~@XN@@PF](/Content/uploads/201998745/201912231544207222889.png)
FAQ:
Ki jan yo kontinye yon lòd?
1. Kontakte nou pou plis detay pa imel
2. Nou voye PI ba ou pou peman, tèm peman se T/T oswa Western Union
3. Yon fwa peman fin fè, nou pral fè aranjman pou pwodiksyon an
4. Tan livrezon se 1-2 semèn depann sou diferan kte lòd ak demann.
5. Apre livrezon, nou pral voye ba ou DHL UPS FedEx TNT swiv pa gen okenn.
Baj popilè: 30w 808nm detachable fibre lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin











