4W 450nm Fibre makonnen Dyòd lazè
4W 450nm Fibre makonnen Dyòd Lazè se yon lazè fib ki sèvi ak yon nwayo fib fib pou anplifikasyon, reyalize pi bon pèfòmans ak pi fò longèdonn emisyon . 4 W 450nm fib makonnen lazè dyod ak nwayo fib 200um, 0.22NA Ouverture nimerik, SMA905 fib konektè fib la konekte. Aktyèl fonksyònman an se 4A, tanperati tès rekòmande a se 25 degre. Segondè efikasite ak 14pins, diferan fonksyon satisfè kondisyon diferan.
Karakteristik kle:
4W pwodiksyon, pi wo a ka 200W
Dyòd ble 450nm
Estanda fib 105um/0.22NA/1-2m/SMA905
PD<3000uA, Thermistor 10±5%/3930
TEC Travay aktyèl / vòltaj 6A / 10V
Segondè efikasite, segondè fyab ak estabilite segondè
Ekselan chwa pou aplikasyon pwosesis segondè materyèl meditativ

Spesifikasyon:
Atik No: FC450DL4
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 450nm |
| Sortie pouvwa | 4W |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 4A |
| Fonksyone Voltage | 4V |
| PD | <3000uA |
| Thermistor | 10±5%/3930 |
| TEC Travay Kouran/Voltaj | 6A/10V |
| Fib | |
| Longè fib | 1m, yo ka Customized |
| Fib Connector | SMA905 |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 25 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.3nm / degre |
Desen

Baj popilè: 4w 450nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










