Dekri teren
![]() 10W 975nm enpulsyonèl lazè dyod fib makonnen Pwodwi yo reyalize lè w transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip dyod lazè a nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk optik mikwo espesyal. Pwosedi enspeksyon nan tout aspè rive nan yon rezilta garanti chak pwodwi ak fyab la ak estabilite Vèsyon Customized ak sistèm ki fèt pou fib diferan yo disponib. |
![]() | |
| Spesifikasyon | |
| Pouvwa Sòti | 10W |
| Longèdonn Sant | 975nm |
| Lajè spectral | 3.5nm |
| Papòt aktyèl | 0.55A |
| Fonksyone aktyèl | 11.0A |
| Fonksyone Voltage | 1.75V |
| Konvansyon Efikasite | 48% |
| & gt;90% pouvwa | 0.15NA |
| Wavelength Shift vs Tanperati | 0.3nm/℃ |
| Efikasite Slop | 0.9W/A |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 ° C (ki pa kondanse) |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55°C |
| Fib Bend Reyon | 37.5mm |
| Dyamèt Nwayo | 105μm |
| Ouverture nimerik | 0.22 |


Baj popilè: 10w 975nm enpulsyonèl lazè Dyòd fib makonnen Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin












