Detachable 976nm ~ 980nm gwo pouvwa fib makonnen modil enfrawouj lazè dyod
Karakteristik:
Multi-mòd Medikal Lazè Modil
Pake papiyon 14 broch
Fib detachable
200um oswa 400um nwayo fib opsyonèl
Segondè pouvwa 10w, 12w, 15w pwodiksyon pouvwa
Photodiode, TE Cooler, Thermistor, Vize Beam ak Fib Detektè
Aplikasyon:
Traksyon lazè medikal
Santi
Lòt moun
BrandNew Tech ka ofri tou Customized Fibre makonnen LD
Tanpri fè m konnen demann espesyal ou a:
1.Customized Sorti pouvwa
2.Customized Fibre
3.Customized Fibre Connector

Spesifikasyon:
Atik No. FC976CB15
Non atik: detachable papiyon milti-mòd fib makonnen Dyòd lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm±10nm |
| Sortie pouvwa | 15W |
| Mòd travay | CW |
| Fib | Detachable |
| Nwayo Fib | 200um/400um |
| Fib NA | 0.22NA |
| Longè fib | 2.5m / 2.5mm Jacket |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 9A |
| Papòt aktyèl | 0.6A |
| Fonksyone Voltage | 4V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30~70 degre |
Fonksyon Desen Pake ak PIN:

Baj popilè: Detachable 15W 976nm 980nm Papiyon Lazè Dyòd Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










