Detay rapid:
MCC Single Lazè Bar Dlo Refwadi Pou Mikwo Chèn Dyòd Stack
MC808DL40 a se yon pwisan ak versatile 808nm microchannel dlo-refwadi ba lazè dyod ki ka delivre jiska 40 Watt nan pouvwa pwodiksyon vag kontinyèl. Sa a ba pake lazè dyod fèt pou bay gwo pik pouvwa, sa ki fè li yon chwa ekselan pou yon seri aplikasyon ki gen ladan ponpe, pwosesis endistriyèl, ak pwosedi medikal, kote dansite gwo pouvwa nesesè.
Youn nan avantaj kle yo nan MC808DL40 a se pouvwa évolutive li yo, ki pèmèt li yo dwe Customized satisfè kondisyon diferan. Pake kontra a ka anpile nan yon varyete de konfigirasyon reyalize pi wo klète, pandan y ap dekale lineyè oswa vètikal la ka optimize entegrasyon li yo ak limyè ak materyèl. Sa a te ajoute fleksibilite vle di ke MC808DL40 a apwopriye pou yon pakèt aplikasyon, ki soti nan tretman medikal ak pwosesis endistriyèl.
Aplikasyon

Ponpe
Endistriyèl
Medikal
Rechèch syantifik
Karakteristik
808nm Microchannel Dlo-Refwadi Pake Dyòd Lazè Bar
Segondè pwodiksyon pouvwa: 40W CW
Segondè klète

Konsepsyon modilè ak kontra enfòmèl ant pou fasilite entegrasyon
Pake 10mm ba lazè dyod
Nimewo Atik: MC808DL40
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | >40W |
| Mòd travay | CW/QCW |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | Mwens pase oswa egal a 52A |
| Papòt aktyèl Ith | 8A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 2V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25ºC |
| Tanperati Depo | 0-55ºC |
| Koefisyan Tanperati longèdonn |
0.28nm/ºC |
|
Refwadisman |
Dlo deyonize<20um |
| Pousantaj koule/Bar | 0.3-0.4L/min |
| Max Presyon Inlet | 380kPa |
| Rezistivite |
0.2MΩ*cm |
Desen:

Baj popilè: 40W 808nm dlo refwadi Micro Channel Single Bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin













