Dekri teren
80W 940nm CS-Mount lazè dyod etalaj
Deskripsyon Product
Pake dyòd lazè pou yon sèl ba lazè ak kondiksyon oswa makro{0}}chanèl dlo refwadisman ak gwo dissipation chalè ak yon souri ba san parèy.
Montaj lazè dyòd dyòd sèl nou yo sere avèk Soude-lazè ba lazè gratis Clamping Technique ki amelyore pèfòmans jeneral ak pwolonje lavi dyòd lazè-tan.
Gen yon opsyon pou ajoute yon varyete optik asanble yo kolimate tou de aks optik
Avantaj konpetitif
Oke ak kontwòl kalite siperyè
Livrezon rapid
Pri konpetitif
Ti Lòd Akseptab
Opsyon Customized kapab tou devlope pou satisfè kondisyon inik ou yo.

Fèy done
Atik Tèb: CC940DL80
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 940nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 80W |
| Lajè spectral FWHM | <4.5nm |
| Efikasite pant | >1.0W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 73A |
| Papòt aktyèl Ith | 6A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.6V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 68% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / degre |
Desen

Baj popilè: 80w 940nm cs -mount lazè Dyòd etalaj Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










