Dekri teren
40W 975nm Dyòd Lazè CS Single Bar
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik prensipal:
Mòd travay: CW
Kondiksyon refwadi
FAC disponib
Ausn soude teknoloji
Inifòm Beam Profile
Etwat spectre
Segondè efikasite
Aplikasyon lajè, tankou ponp, medikal, limyè ak sou sa.
Nòt:
Limyè lazè ki emèt nan aparèy sa a se envizib epi li pral danjere nan je imen an. Evite gade dirèkteman nan pwodiksyon fib la oswa nan gwo bout bwa kolimante a sou aks optik li lè aparèy la ap fonksyone. Yo dwe mete bon jan linèt sekirite lazè pandan operasyon an.


Fèy done
Nimewo atik: CC975DL40
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 975nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 40W |
| Mòd travay | CW |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 45A |
| Papòt aktyèl Ith | 10A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.8V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo. | 0-55 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | ~ 0.3nm / degre |
Desen

Baj popilè: 40w 975nm Dyòd lazè cs sèl bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










